Zahájení sezóny

Letošní sezónu zahájíme 1. května Prvomájovou projížďkou historických vozidel. Startujeme v Žírovicích, cílem jízdy je město Rodewisch v Německu, kde němečtí kolegové  pořádají na Zámeckém ostrově 19. SRAZ MOTOCYKLŮ JAWA a ČZ.

Pravidelně se tam sjíždí každý rok cca 300 motocyklů těchto českých značek. Pro účastníky projížďky je rezervováno v parku u ostrova 80 míst pro automobily.                                                                                                                                                   Motocykly JAWA a ČZ zaparkují přímo na ostrově. Všem našim vozidlům budou přidělena startovní čísla slosovatelná v tombole. Slosování proběhne  ve 12.00 hodin.

Při registraci se platí startovné ve výši 2,- eura za vozidlo.

Z důvodu rychlého odbavení nás pořadatelé prosí  abychom  měli připravené drobné. Registrační formuláře dostaneme v češtině a moderování akce bude také překládáno do českého jazyka.

Občerstvení je zajištěno formou stánkového prodeje za rozumné ceny. Ze Žírovic  do Rodewisch je to přibližně 60 km a mapku trasy najdete po 25. dubnu zde na našem webu . Pokud se chcete zúčastnit

přijeďte 1. 5. 2018 mezi 8.00 - 8.30 hodin na žírovickou náves.

V 8.30 hodin STARTUJEME!!!

Na Vaší účast se těší:

JAWAFREUNDE Vogtland a HISTORIA MOTOR CLUB Františkovy Lázně

 

 

Kontakt

Historia motor club Františkovy Lázně-Žírovice 64
350 02 Cheb
gsm +420 606 944 250 balakhistoria@seznam.cz